Tradycyjnie w Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej odbył się Turniej Tańca. Uczniowie klas trzecich rywalizowali w sześciu tańcach.
W tym roku gimnazjaliści tańczyli dla mam. Zatańczyli trzy tańce standardowe: walca angielskiego, tango i walca wiedeńskiego, oraz trzy latynoamerykańskie: sambę, cha-chę i jive. Po turnieju odbyły się pokazy uczniów szkoły podstawowej i par na co dzień trenujących w klubie tańca Fraszka w Kamiennej Górze.
Turniej był sędziowany przez dyplomowanych nauczycieli tańca: Marka i Sylwestra Homoncików oraz przez sędziego międzynarodowego Józefa Homoncika.
więcej zdjęć - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze