Reklama

Tańczyli w SGEE

Tradycyjnie w Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej odbył się Turniej Tańca. Uczniowie klas trzecich rywalizowali w sześciu tańcach.

 

W tym roku gimnazjaliści tańczyli dla mam. Zatańczyli trzy tańce standardowe: walca angielskiego, tango i walca wiedeńskiego, oraz trzy latynoamerykańskie: sambę, cha-chę i jive. Po turnieju odbyły się pokazy uczniów szkoły podstawowej i par na co dzień trenujących w klubie tańca Fraszka w Kamiennej Górze. 

Turniej był sędziowany przez dyplomowanych nauczycieli tańca: Marka i Sylwestra Homoncików oraz przez sędziego międzynarodowego Józefa Homoncika. 

więcej zdjęć - kliknij

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama