Reklama

Tańcząc dla najważniejszych kobiet

Dzisiaj (poniedziałek, 28 maja) w sali sportowej Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska 7) odbył się pokazowy konkurs taneczny ?Taniec dla mamy?.



W turnieju wzięło udział 11 par tanecznych złożonych z uczniów trzecich klas gimnazjum. Zawody zostały podzielone na rundę eliminacyjną oraz na rundę finałową, do której kwalifikacje uzyskiwało sześć najlepszych par wybranych przez jury w składzie złożonym z nauczyciela tańca towarzyskiego Jana Sylwestra Homoncika, sędziego Polskiego Towarzystwa Tanecznego Józefa Homoncika oraz przedstawicieli klubu tańca towarzyskiego Fraszka: Wojciecha Andrzejewskiego i Karoliny Homoncik.

W rundzie finałowej zwycięską parę wybierała poprzez głosowanie zgromadzona publiczność (złożona głównie z rodziców). Uczestnicy w obydwu rundach wykonywali różne rodzaje tańców towarzyskich. Wśród nich znalazły się odmiany standardowe takie jak walc wiedeński oraz angielski i amerykański quick step, a także latynoamerykańska cha cha, samba i jive.

Konkurs nie był jednak jedyną atrakcją tego dnia, ponieważ swoje umiejętności taneczne zaprezentowali również zawodnicy różnych kategorii wiekowych klubu Fraszka, a i same mamy zostały zaskoczone możliwością wzięcia udziału w przygotowanym dla nich kursie tańca.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama