Przez całą sobotę w hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze trwać będzie Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego imienia Beaty Lichtarskiej.
Turniej rozpoczął się godzinie 9:00, ostatni blok rozpocznie się o godzinie 19. Na parkiecie prezentują się pary w różnym wieku i o różnych klasach tanecznych. Od rana tańczyły dzieci. W kolejnych blokach na parkiet wychodzić będą coraz starsi i bardziej doświadczeni tancerze.
Prezentują się zarówno soliści, jak i pary taneczne. Tańczą tańce klasyczne i latynoamerykańskie.
Bilety kosztują 50 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze