Reklama

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego im. Beaty Lichtarskiej - Turniej taneczny w hali ZSZiO w Kamiennej Górze

Przez całą sobotę w hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze trwać będzie Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego imienia Beaty Lichtarskiej.

Turniej rozpoczął się  godzinie 9:00, ostatni blok rozpocznie się o godzinie 19. Na parkiecie prezentują się pary w różnym wieku i o różnych klasach tanecznych. Od rana tańczyły dzieci. W kolejnych blokach na parkiet wychodzić będą coraz starsi i bardziej doświadczeni tancerze. 

Prezentują się zarówno soliści, jak i pary taneczne. Tańczą tańce klasyczne i latynoamerykańskie.

Reklama

Bilety kosztują 50 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy).
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama