Iwona Krawczyk, posłanka z Kamiennej Góry, na swoim profilu na facebooku opublikowała zdjęcia z akcji rozwieszania banerów i plakatów informujących o niedzielnej wizycie Rafała Trzaskowskiego w Kamiennej Górze.
Największy z banerów zawieszony został na elewacji budynku dawnego Kamodexu. Ma kilkadziesiąt metrów powierzchni. Tak dużej reklamy w Kamiennej Górze dawno nie było, jeśli w ogóle kiedykolwiek równie duży baner w mieście wisiał.
Co sądzicie o takiej reklamie?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze