Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane dzisiaj na ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze. Jak widać na zdjęciu, osobowa kia zaparkowana została na przystanku autobusowym.
Według autora zdjęcia, kia to nieoznakowany radiowóz. I rzeczywiście, oficer prasowa potwierdza, że to służbowy pojazd kamiennogórskich policjantów. Funkcjonariusze mieli zatrzymać się w tym miejscu tylko na chwilę, w ramach wykonywania służbowych zadań. Nie wiemy, czy były to tak pilne zadania, które wymusiły zaparkowanie w takim miejscu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze