Reklama

Tak się bawili w Chełmsku Śląskim

Pierwszomajowa impreza w Chełmsku Śląskim rozpoczęła się od animacji dla dzieci. Od 17.00 uczestnicy bawili się w ramach Chełmskiej Biesiady.

Dla dzieci przygotowano wiele warsztatów i zabaw ruchowych, malowanie twarzy oraz pokaz baniek mydlanych XXL.

Od godziny 17 rozpoczęła się Chełmska Biesiada. Wystąpiła Lena Urbanek i zespół Zgoda. Do tańca zaprosił uczestników zespół Zajączki, który specjalnie na majówkę przygotował kilka nowych utworów.

Zabawie i występom towarzyszyły stoiska gastronomiczne, a wieczorem zacznie się zabawa taneczna, którą poprowadzi DJ Barti Capitol Team.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/05/2026 20:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama