Wczoraj 1 maja br. w Karpaczu na deptaku odbyła się inscenizacja historycza "Tajemnice Karpacza". Dodatkowo można było zjeść wojskową grochówkę, postrzelać z karabinu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Za rok będziemy odkrywać kolejne tajemnice.
Inscenizacja odbyła się w ramach Rajdu Arado.
fotogaleria - kliknij
Operacja Kamienna Góra - kliknij
Arado zaprasza
Ruszył Rajd
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze