Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze musieli dzisiaj (piątek, 29 listopada) szybko opuścić szkolne budynki.
Tuż po godzinie 12 w szkole odezwały się alarmowe syreny. Młodzież i nauczyciele w ciągu kilku minut opuścili budynki. Po chwili wrócili do klas.
W ten sposób w szkole zrealizowany został jeden z obowiązków związanych z bezpieczeństwem uczniów. Placówka tej wielkości co roku musi przeprowadzać próbną ewakuację. Dzięki temu nowi uczniowie poznają rozlokowanie wyjść awaryjnych, a nauczyciele utrwalają zasady ewakuacji.
W tym roku ewakuacji przyglądali się strażacy, którzy przekażą dyrekcji szkoły uwagi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze