Dzisiaj (niedziela, 12 maja) w Świdniku doszło do kolizji z udziałem bmw prowadzonego przez 20-latka znajdującego się pod wpływem marihuany.
Na terenie powiatu kamiennogórskiego służbę mają dzisiaj funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. To oni chcieli w Płoninie zatrzymać bmw. Kierowca zignorował polecenia funkcjonariuszy i rozpoczął ucieczkę. Daleko nie dojechał. Na jednym z zakrętów w Świdniku, stracił panowanie nad pojazdem i zaparkował między przydrożnymi krzakami. Wiózł dwóch pasażerów, 19 i 22-latka. Kierowca przyznał policjantom, że zażywał marihuanę. Jeśli potwierdzi to badanie krwi będzie odpowiadał za prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających oraz ucieczkę przed policję. Kierowca to mieszkaniec powiatu jaworskiego.


fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze