Dzisiaj (czwartek, 22 maja) rano po drodze krajowej nr 5 tuż za Lubawką w stronę Kamiennej Góry chodził pies. Zwierzę utrudniało ruch stojąc na jezdni lub leżało na poboczu. Sprawą zainteresowaliśmy pracowników Urzędu Miasta w Lubawce.
Zwierzę zostało już złapane przez przedstawicieli firmy, z którą Lubawka ma umowę. Pies trafił na obserwację.
Szukamy właściciela psa lub osoby, która mogłaby go wskazać. Telefon 75-74-11-588 (Urząd Miasta Lubawka).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze