Rozpoczęły się przygotowania do 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbędzie się 14 stycznia 2018 roku.
W tej edycji zbierane będą pieniądze na wsparcie leczenia noworodków.
Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaczęło zbieranie chętnych na wolontariuszy WOŚP-u. Osoby chcące zaangażować się w organizację finału mogą zgłaszać się w tymczasowej siedzibie Centrum Kultury (ul. P. Ściegiennego 11) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Na miejscu można wypełnić niezbędne dokumenty.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze