Właściciel chevroleta cruze w bardzo charakterystycznym malowaniu szuka świadków dewastacji pojazdu. Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 czerwca przy ul. Baczyńskiego w Kamiennej Górze.
Nieznani sprawcy przebili w grafitowym chevrolecie wszystkie opony. Użyli noża, śrubokrętu lub podobnego narzędzia. Właściciel musiał kupić nowe opony.
Samochód rzucał się w oczy. Od przedniego zderzaka, przez maskę, dach aż do tylnego zderzaka wymalowano na nim dwa białe pasy.
Informacje można przekazywać:
[email protected]

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze