Po raz kolejny Lubawka szuka sekretarza. Stanowisko to jest wolne od maja zeszłego roku.
W kolejnych konkursach nie udało się wyłonić osoby, która mogłaby objąć to stanowisko. Na konkursy nie wpływały żadne oferty lub kandydaci nie spełniali wymagań stawianych przez władze Lubawki.
Tym razem chętni mogą składać aplikacje do 22 sierpnia. Zatrudnienie ma nastąpić we wrześniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze