Został ogłoszony kolejny konkurs, w którym ma zostać wyłoniony sekretarz miasta Lubawka.
Sekretarza w lubawskim urzędzie nie ma od ponad roku. Poprzedni, Marek Zalewski, zrezygnował z pracy na początku maja 2017 roku. Ogłaszane do tej pory konkursy nie cieszyły się dużym zainteresowaniem kandydatów.
Chętni do udziału w konkursie mogą składać dokumenty do 11 czerwca, do godziny 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze