Burmistrz Lubawki ogłosiła konkursy na dwa ważne stanowiska w urzędzie.
Poszukiwani są chętni na sekretarza oraz kierownika Referatu Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej. W obu przypadkach to kolejne konkursy na te stanowiska.
Zarówno sekretarz jak i kierownik mają rozpocząć pracę w marcu. Chętni mogą się zgłaszać do 28 lutego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze