Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego podczas wakacji w Gruzji spotkali bezdomną suczkę. Postanowili jej pomóc. Ze względu na formalności nie mogli jej zabrać ze sobą do Polski. Teraz potrzebują pomocy.
Krystian i Gosia podczas wakacji pomagali bezdomnej suczce. Ze względu na brak chipa, książeczki zdrowia psa nie mogli go przewieźć przez granicę. Teraz szukają osoby, która ma kontakt z kimś kto mógłby przez kilka dni zaopiekować się psem w gruzińskim miasteczku Gonio koło Batumi. Suczka ma szansę znaleźć nowy dom.

Kamiennogórzanie współpracują z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami.
Jak udało nam się ustalić znalazła się osoba mająca rodzinę w tej miejscowości.

Kontakt w sprawie: 601 741 905
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze