Reklama

Szukają pomocy

Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego podczas wakacji w Gruzji spotkali bezdomną suczkę. Postanowili jej pomóc. Ze względu na formalności nie mogli jej zabrać ze sobą do Polski. Teraz potrzebują pomocy.

 Krystian i Gosia podczas wakacji pomagali bezdomnej suczce. Ze względu na brak chipa, książeczki zdrowia psa nie mogli go przewieźć przez granicę. Teraz szukają osoby, która ma kontakt z kimś kto mógłby przez kilka dni zaopiekować się psem w gruzińskim miasteczku Gonio koło Batumi. Suczka ma szansę znaleźć nowy dom. 

Kamiennogórzanie współpracują z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. 

Jak udało nam się ustalić znalazła się osoba mająca rodzinę w tej miejscowości. 

Kontakt w sprawie: 601 741 905

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama