Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia bezdomnego kota.
Kot od kilku dni błąka się po boisku Gimnazjum nr 1 przy ul. Lubawskiej 8 w Kamiennej Górze.
Kot jest zadbany, ufny do ludzi. Prawdopodobnie jest to kotka. Całe noce i dnie spędza na boisku, karmią ją dzieci paluszkami, chipsami. Może znajdzie się właściciel?

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze