Reklama

Szuka domu - właściciel odebrał psa

Po porannej burzy na komendę straży pożarnej w Kamiennej Górze przyszedł syberian husky. Strażacy czekają na właściciela psa.

Aktualizacja
Właścicielka odebrała już psa.

 

Pies prawdopodobnie uciekł właścicielowi podczas burzy. Zajęli się nim dowódcy kamiennogórskiej jednostki. Husky jest zadbany. Ma jasnoszarą smycz z nadrukowanymi odciskami łap. Zwierzę nie ma chipa, nie widać żadnego tatuażu.

Pies spokojnie czeka na właściciela. Zwierzę można odebrać na komendzie straży przy ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. Informacje udzielane są również telefonicznie 75 744 77 01.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama