Dzisiaj (sobota, 17 lutego) na Polanie Jakuszyckiej rozegrane zostały sztafety 4x7km w biegach narciarskich.
W klasyfikacji sztafet mieszanych drugie miejsce zajęła ekipa "Kwartet sąsiedzki", która biegła w składzie: Dawid Jażdżewski, Krzysztof Jażdżewski, Karolina Trzaska i Tomasz Jurczak.
Wśród sztafet męskich czwarte miejsce zajęła ekipa "Czarny Bór gmina Ludzi z Pasją" w skłądzie Waldemra Poręba, Artur Mazurek, Daniel Filip, Krzysztof Pływaczyk.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze