Dzisiaj (piątek, 28 września) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły sie zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych dziewczat i chłopców zeszkół podstawowych.
W rywalizacji dziewczat i chłopców wystapilo po pięć szkół. W obu kategoriach najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Drużyny ztej szkoły będą reprezentowac powiat kamiennogórski na zawodach wojewódzkich w Olszynie.
Organizatorem zaodów był MOS Kamienna Góra.
Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra ? 37:41,93
2. Szkoła Podstawowa w Marciszowie ? 39:00,48
3. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim ? 40:05,68
4. Szkoła Podstawowa w Lubawce ? 40:24,34
5. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach ? 44:17,60
Chłopcy
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra ? 35:59,05
2. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie ? 36:27,20
3. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim ? 37:45,80
4. Szkoła Podstawowa w Marciszowie ? 38:54,00
5. Szkoła Podstawowa w Lubawce ? 39:03,57

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze