W ramach obchodów 25-lecia wolnych wyborów w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zorganizowany został piknik ?25 lat wolności?.
W szkolnym parku ustawiony został grill i stoły. Na piknik przychodzili uczniowie, którzy obejrzeli multimedialny program przygotowany przez uczniów ZSZiO pod opieką Tadeusza Kosiby.
Piknik zorganizowany został dzięki wsparciu rady rodziców i dyrekcji szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze