Reklama

Szkolne szachy

Dzisiaj (środa, 16 października) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały szachowe mistrzostwa tej szkoły.

Aktualizacja 20.10.2013.

W wynikach podanych przez organizatorów pojawił się błąd. Okazało się, że Kamil Połubok reprezentował liceum, a nie gimnazjum. W tej sytuacji pierwsze miejsce w grupie gimnazjalistów i tytuł mistrza tej szkoły zdobył Konrad Majerz.

Oryginalna informacja
Turniej wygrał Łukasz Poborca, uczeń klasy IIIe liceum. Drugie miejsce zajął Kamil Połubok z IIb gimnazjum. Zdobył on również tytuł mistrza Gimnazjum nr 2. Trzecie miejsce w cały turnieju, a drugi w klasyfikacji "ogólniaka" zajął Michał Hnisdiłów (Ie). Kolejne miejsce zajęła najlepsza szachistka Ewa Skoczeń (IIe). Drugie miejsce wśród gimnazjalistów zajął Konrad Majerz (IIa), a trzecie Michał Bogusz (IIb).

W turnieju zagrało 49 szachistów. Puchary mistrzom wręczył dyrektor szkoły Jacek Bruździak. Turniej sędziowali Stefan Hałubek, Wiesław Lipień, Mateusz Andrzejewski.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama