Dzisiaj (środa, 16 października) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały szachowe mistrzostwa tej szkoły.
Aktualizacja 20.10.2013.
W wynikach podanych przez organizatorów pojawił się błąd. Okazało się, że Kamil Połubok reprezentował liceum, a nie gimnazjum. W tej sytuacji pierwsze miejsce w grupie gimnazjalistów i tytuł mistrza tej szkoły zdobył Konrad Majerz.
Oryginalna informacja
Turniej wygrał Łukasz Poborca, uczeń klasy IIIe liceum. Drugie miejsce zajął Kamil Połubok z IIb gimnazjum. Zdobył on również tytuł mistrza Gimnazjum nr 2. Trzecie miejsce w cały turnieju, a drugi w klasyfikacji "ogólniaka" zajął Michał Hnisdiłów (Ie). Kolejne miejsce zajęła najlepsza szachistka Ewa Skoczeń (IIe). Drugie miejsce wśród gimnazjalistów zajął Konrad Majerz (IIa), a trzecie Michał Bogusz (IIb).
W turnieju zagrało 49 szachistów. Puchary mistrzom wręczył dyrektor szkoły Jacek Bruździak. Turniej sędziowali Stefan Hałubek, Wiesław Lipień, Mateusz Andrzejewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze