Reklama

Szkolne szachy

Wczoraj (piątek, 8 lutego) rozegrane zostały szachowe mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego. Na sali Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze rywalizowały drużyny ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.


W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze (Bartosz Obidowski, Daniel Kaczor, Michał Obidowski, Gabriela Parzych). Drugie miejsce zajęła kamiennogórska "dwójka", a trzecie podstawówka z Lubawki.



Wśród gimnazjalistów wygrała drużyna z Lubawki (Fabian Święs, Przemysław Gołuch, Hubert Obrzut, Nikola Wąsowska)przed Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 1 (wszystkie z Kamiennej Góry).



W najstarszej grupie rywalizowały cztery drużyny, każda ze szkół wystawiła dwie reprezentacje. Wygrała pierwsza drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących (Kamil Połubok, Łukasz Poborca, Michał Hnisdiłów, Kornelia Kopeć), drugie miejsce zajęła druga drużyna z ZSO. Na trzecim miejscu znalazła się pierwsza drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, a na czwartym druga reprezentacja tej szkoły.

Reklama


Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych zagrają w finale strefy jeleniogórskiej.



Turniej zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, a sędzią był Stefan Hałubek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama