Reklama

Szkolne święto

Dzisiaj (piątek, 11 października) w Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze odbył się apel z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, popularniej zwanego dniem nauczyciela.


Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IIId pod opieką Brygidy Gucwy. Podczas apelu przedstawiona została historia Szkoły Podstawowej nr 5 i Zespołu Szkół. Młodzież obejrzała archiwalne nagranie z "Dziadów" wystawionych przez nauczycieli.

Podczas apelu pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a uczniowie Ic odebrali puchar za wygrani Ligi Klas Pierwszych.

Dyrektor poinformował młodzież o nagrodach przyznanych nauczycielom Gimnazjum nr 1. Burmistrza nagrodził Agnieszkę Tatko-Fujar i Joannę Bodzek. Nagrody dyrektora otrzymają: Beata Majda, Dorota Kardela, Anna Myjak, Anna Kaczmarczyk, Krzysztof Pawłowski i Kornel Łukasik.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama