Dzisiaj (piątek, 11 października) w Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze odbył się apel z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, popularniej zwanego dniem nauczyciela.
Uroczystość przygotowali uczniowie klasy IIId pod opieką Brygidy Gucwy. Podczas apelu przedstawiona została historia Szkoły Podstawowej nr 5 i Zespołu Szkół. Młodzież obejrzała archiwalne nagranie z "Dziadów" wystawionych przez nauczycieli.
Podczas apelu pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a uczniowie Ic odebrali puchar za wygrani Ligi Klas Pierwszych.
Dyrektor poinformował młodzież o nagrodach przyznanych nauczycielom Gimnazjum nr 1. Burmistrza nagrodził Agnieszkę Tatko-Fujar i Joannę Bodzek. Nagrody dyrektora otrzymają: Beata Majda, Dorota Kardela, Anna Myjak, Anna Kaczmarczyk, Krzysztof Pawłowski i Kornel Łukasik.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze