Reklama

Szkolne przełaje

Dzisiaj (wtorek, 19 września) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się XVII Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biegach Przełajowych.

 

W zawodach rywalizowali uczniowie Gimnazjum nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego. Trasę wyznaczono wokół stadionu oraz nad trybunami.

Wśród gimnazjalistów wygrał Kacper Wolak, przed Maciejem Brzozą i Konradem Dąbrowskim. Najlepszą gimnazjalistką okazała się Aleksandra Mikołajczyk, przed Weroniką Mikołajczyk i Natalią Olczak. Drużynowo wygrała klasa 3A przed 2A i 3B.

W rywalizacji licealistów najlepszy był Franciszek Wondołowski. Drugie miejsce zajął Grzegorz Salawa, trzecie Michał Koczan. Wśród dziewcząt wygrała Martyna Michalska, druga była Aleksandra Cebula, trzecia Dominika Paluch. Drużynowo wygrała klasa 2B, przed 3E i 1B.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama