Reklama

Szkolne pływanie

Na basenie w Kamiennej Górze odbyły się dzisiaj (piątek, 29 listopada) XII Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Pływaniu.


Na starcie stanęło 131 pływaków z większości kamiennogórskich szkół. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 25 i 50 metrów we wszystkich stylach oraz w sztafetach szkolnych 4x50 metrów.

Pływacy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji otrzymali medale. Zwycięzcy sztafet oprócz medali nagrodzeni zostali również pucharami.

Zawody zorganizowane zostały w ramach projektu Mądrze żyć, który jest współfinansowany przez Urząd Miasta.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełne wyniki

Kliknij tutaj, aby zobaczyć galerię zdjęć

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama