Na basenie w Kamiennej Górze odbyły się dzisiaj (piątek, 29 listopada) XII Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Pływaniu.
Na starcie stanęło 131 pływaków z większości kamiennogórskich szkół. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 25 i 50 metrów we wszystkich stylach oraz w sztafetach szkolnych 4x50 metrów.
Pływacy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji otrzymali medale. Zwycięzcy sztafet oprócz medali nagrodzeni zostali również pucharami.
Zawody zorganizowane zostały w ramach projektu Mądrze żyć, który jest współfinansowany przez Urząd Miasta.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełne wyniki
Kliknij tutaj, aby zobaczyć galerię zdjęć
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze