Reklama

Szkolne mistrzostwa

W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się turniej piłki ręcznej dla uczniów z klas IV ? VIII. W zawodach wzięło udział 180 uczniów.

 

Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, utrwalenia znajomości przepisów gry w piłkę ręczną oraz promowania zasady gry fair play. Dla każdej drużyny zostały przygotowane słodkie nagrody, które sportowcy otrzymali po zakończonym turnieju. Natomiast puchary oraz dyplomy wręczą trenerzy zwycięskim drużynom, w czasie apelu podsumowującego pierwszy semestr nauki. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Daniel Gontko, Adam Nowak.

Klasyfikacja klas:
czwartych
1. IV c
2. IV b
3. IV a
4. IV d

Reklama

piątych:
1. V c
2. V e
3. V b
4. V a
5. V d

szóstych:
1. VI c
2. VI b
3. VI a

siódmych:
1. VII b
2. VII c
3. VII a

ósmych:
1. VIII b
2. VIII a
3. VIII c

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama