W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się turniej piłki ręcznej dla uczniów z klas IV ? VIII. W zawodach wzięło udział 180 uczniów.
Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, utrwalenia znajomości przepisów gry w piłkę ręczną oraz promowania zasady gry fair play. Dla każdej drużyny zostały przygotowane słodkie nagrody, które sportowcy otrzymali po zakończonym turnieju. Natomiast puchary oraz dyplomy wręczą trenerzy zwycięskim drużynom, w czasie apelu podsumowującego pierwszy semestr nauki. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Daniel Gontko, Adam Nowak.

Klasyfikacja klas:
czwartych
1. IV c
2. IV b
3. IV a
4. IV d
piątych:
1. V c
2. V e
3. V b
4. V a
5. V d
szóstych:
1. VI c
2. VI b
3. VI a
siódmych:
1. VII b
2. VII c
3. VII a
ósmych:
1. VIII b
2. VIII a
3. VIII c
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze