Do Kamiennej Góry przyjechała ponad dwudziestoosobowa grupa młodzieży z niemieckiego Schramberga. Wizyta zorganizowana została w ramach wymiany młodzieży między szkołami.
Przyjazd zorganizowany został po raz 12. Grupa z niemieckiej szkoły przez 6 dni mieszkać będzie u rówieśników, uczniów Liceum Ogólnokształcącego. Dzisiaj (piątek, 9 maja) gości w murach szkoły przywitał dyrektor Jacek Bruździak i starosta Ewa Kocemba. Młodzież wraz z opiekunami zwiedziła szkołę.
Podczas pobytu w Kamiennej Górze Niemcy zwiedzą miast i okolicę. Odwiedzą również m.in. Książ i Wrocław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze