Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze już po raz 11 przygotowała pomoc potrzebującej rodzinie z powiatu kamiennogórskiego. Szkoła przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka.
Grupa Wolontariuszy „Świetliki” zorganizowała Szkolny Kiermasz Charytatywny oraz zbiórkę funduszy i darów. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, pracowników oraz przyjaciół szkoły, udało się przygotować pomoc o wartości przekraczającej 10 000 zł! Do magazynu Szlachetnej Paczki w Ogorzelcu przekazane zostały 23 kartony zawierające dary. Z magazynu pomoc trafi do wskazanej rodziny.
Działania „Świetlików” wspiera Miasto Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze