W kamiennogórskim Gimnazjum nr 2 odbyło się dzisiaj podsumowanie projektu edukacyjno-integracyjnego pt. ?Szkoła z przymrużeniem oka?.
Projekt przygotowywany był przez uczniów klas II gimnazjum oraz ich kolegów z Zespołu Szkół Specjalnych przez cały mijający rok szkolny. W efekcie uczniowie zaprosili swoich kolegów na nietypową lekcję języka angielskiego i wychowania fizycznego oraz poznawali w nieco żartobliwy sposób historyczne i sportowe dziedzictwo Wielkiej Brytanii. Opiekunkami projektu były Anna Postawa i Marcelina Szwaja z ZSO oraz Sylwia Fryzowicz z ZSS.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze