Wczoraj (środa, 21 lutego) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wybrali się na wycieczkę do Czarnowa.
Celem wyprawy były zabawy na śniegu. Uczniowie, rodzice i nauczyciele mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w zjeżdżaniu na sankach i nartach. Wszyscy świetnie się bawili, a zmarznięte od śniegu ręce mogli ogrzać przy ognisku popijając gorącą herbatę i smażąc kiełbaski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze