Grupa uczniów Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze wybrała się wczoraj (środa, 30 kwietnia) na rowerową wyprawę.
Młodzież za cel podróży wybrała rezerwat Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie. Na miejscu uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach sportowych i zabawach.
Opiekunami młodzieży byli: Krzysztof Pawłowski i Anna Kaczmarczyk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze