Reklama

Sześcioro kandydatów

Dzisiaj (środa, 26 września) o północy mija termin rejestracji kandydatów na wójtów, burmistrzów. W Kamiennej Górze o fotel burmistrz ubiegać się będzie najprawdopodobniej sześcioro kandydatów.

 

KWW Razem KG zgłosiło Krzysztofa Świątka,
KWW Porozumienie Wyborcze Mariolę Jaciuk,
KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni Artura Zielińskiego,
KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA Janusza Chodasewicza,
KW PSL Tomasza Baćko,
KW Prawo i Sprawiedliwość Adama Blicharskiego.

Kandydatów na wójtów i burmistrzów zgłaszać mogą komitety, które zarejestrowały kandydatów w minimum połowie okręgów wyborczych. W Kamiennej Górze kryterium to spełniło siedem komitetów. Oprócz wymienionych powyżej jet to KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Komitet ten najprawdopodobniej nie wystawi kandydata na burmistrza.

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama