Dzisiaj (środa, 26 września) o północy mija termin rejestracji kandydatów na wójtów, burmistrzów. W Kamiennej Górze o fotel burmistrz ubiegać się będzie najprawdopodobniej sześcioro kandydatów.
KWW Razem KG zgłosiło Krzysztofa Świątka,
KWW Porozumienie Wyborcze Mariolę Jaciuk,
KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni Artura Zielińskiego,
KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA Janusza Chodasewicza,
KW PSL Tomasza Baćko,
KW Prawo i Sprawiedliwość Adama Blicharskiego.
Kandydatów na wójtów i burmistrzów zgłaszać mogą komitety, które zarejestrowały kandydatów w minimum połowie okręgów wyborczych. W Kamiennej Górze kryterium to spełniło siedem komitetów. Oprócz wymienionych powyżej jet to KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Komitet ten najprawdopodobniej nie wystawi kandydata na burmistrza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze