Choć lato jeszcze trwa, wieczory stają się już coraz chłodniejsze. Osobom, które chcą uzupełnić braki w wakacyjnej garderobie, Nowy Rynek przychodzi z pomocą i zaprasza do udziału w akcji promocyjnej z cyklu Szalone Środy.
W sklepach jeleniogórskiego centrum handlowego tuż obok wieszaków z propozycjami na lato, od pewnego czasu dostępne są też kolekcje cieplejszych ubrań i dodatków. To dobra wiadomość dla osób, które szukają pomysłów na sierpniowe stylizacje.
W okresie wyprzedaży zawsze obserwujemy zwiększoną odwiedzalność naszej galerii. Dzięki cyklicznej akcji Szalone Środy utrzymamy ten trend po pojawieniu się w sklepach jesiennych kolekcji. Fakt, że obecnie obok ubrań, których ceny zostały poddane sezonowym obniżkom można u nas obejrzeć także cieplejszą odzież, na pewno przyciągnie nową grupę klientów – wyjaśnia Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.
Szalona Środa w ty miesiącu przypada tuż po długim weekendzie, 16 sierpnia. Mechanizm akcji jest niezwykle prosty:
1. dokonaj zakupu na kwotę min. 100 zł w sklepie lub punkcie usługowym na terenie galerii,
2. okaż paragon lub fakturę w punkcie Obsługi promocji,
3. odbierz bon o wartości 20 zł na dalsze zakupy w centrum handlowym (w każdej edycji akcji można otrzymać maksymalnie 3 bony).
Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do internetu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze