Czterdzieścioro czworo szachistów uczestniczyło dzisiaj (sobota, 11 stycznia) w pierwszym turnieju szachowym "Młodzieżowe Grand Prix". Turniej zorganizowało NSZZ "Solidarność" z Wałbrzycha. Brali w nim udział szachiści z powiatu kamiennogórskiego.
Turniej rozegrano w sześciu rundach, po 30 minut na partię dla zawodnika. Przy szachownicach zmierzyli się zawodnicy z Wałbrzycha, Świdnicy, Wrocławia, Bolesławca, Kamiennej Góry.
Najlepszym szachistą z UKS Zadrna Kamienna Góra okazał się Kamil Hałubek, który zajął 22 miejsce, Oliwier Huczuk był 34, a Bartosz Obidowski 43.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze