Wczoraj (poniedziałek, 11 czerwca) w Przedszkolu nr 1 w Kamiennej Górze (ul. Spacerowa) rozegrany został turniej szachowy.

Każdy z przedszkolaków rozegrał partię z kolegą lub koleżanką. Turniej był podsumowaniem trwających przez cały rok zajęć dodatkowych, nauki gry w szachy.
Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze