W niedzielę (25 lutego) w Domu Kultury w Marciszowie rozegrany zostanie I Otwarty Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Marciszów.
Zawodnicy rywalizować będą w kategoriach wiekowych - do lat 10, 11-13 lat, 14-18 lat i kategoria open. Turniej rozpocznie się o godzinie 12:00.
Organizatorami turnieju jest Urząd Gminy oraz Koło Szachowe przy marciszowskiej szkole.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze