Wczoraj (poniedziałek, 5 sierpnia) w Lubawce rozegrany został turniej szachowy "Lato w mieście". Zawody sędziował Wiesław Lipień.
Do rywalizacji przystąpiło dziesięcioro szachistów. Zagrali 7 rund po 15 minut na zawodnika. Turniej Wygrał Fabian Święs, drugi był Przemysław Gołuch (obaj UKS Debiut Przedwojów). Trzecie miejsce zajął Łukasz Poborca (UKS Zadrna Kamienna Góra).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze