Wczoraj (wtorek, 21 lipca) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) rozpoczął się cykl letnich turniejów szachowych organizowanych przez Stefana Hałubka.
Szachiści spotykają się we wtorki i czwartki o godzinie 10:00. Do rozgrywek przyłączyć się można w każdej chwili. Wczoraj zagrało siedmiu szachistów. Pierwszy turniej wygrał Hubert Czoch. W turnieju zagrali również: Kamil Hałubek, Markus Breitenfellner, Oktawian Pakiet, Cezary Pilecki, Marcel Breitenfeller i Hubert Jawor.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze