Dzisiaj (niedziela, 20 stycznia) rozegrana został siódma runda III Dolnośląskiej Ligi Szachowej. W rozgrywkach uczestniczy UKS Debiut Przedwojów.
Szachiści z Przedwojowa grali dzisiaj na wyjeździe z SKFiS Kudowianka. Partie wygrali: Wiesław Lipień, Wojciech Koszkul, Wojcich Kmiecik i Waldemar Maciejewski. Przegrała Katarzyna Kmiecik. UKS Debiut wygrał mecz 4:1.

Wynik za stroną Dolnośląskiego Związku Szachowego, fot. UKS Debiut Przedwojów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze