Na basenie w Kamiennej Górze odbędzie się kolejna edycja szachowego pojedynku "Wszyscy na Stefana".
Do rywalizacja tradycyjnie zaprasza Stefan Hałubek. Grać będzie na wielu szachownicach ze wszystkimi chętnymi, bez względu na wiek i szachowe doświadczenie.
Symultana rozegrana zostanie 30 grudnia, początek o godzinie 10:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze