Dzisiaj (niedziela, 26 października) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się mecz III Dolnośląskiej Ligi Szachowej 2014/2015.
UKS Debiut Przedwojów grał z MUKS MDK Śródmieście Wrocław. Wygrali gospodarze (3,5:1,5). Swoje partie wygrali: Wiesław Lipień i Wojciech Kmiecik. Remisy zanotowali: Wojciech Koszkul, Robert Szopa i Wojciech Guziewicz.
Mecz sędziował Stefan Hałubek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze