Dzisiaj w Centrum Kultury w Kamiennej Górze rozegrany został turniej szachowy. Szachiści po raz pierwszy walczyli o niepowtarzalną statuetkę rycerza. Zebrane podczas turnieju pieniądze trafiły do puszki 34. finału WOŚP.
Turniej rozegrany został w 8 rundach po 10 minut na gracza w partii. Dodatkowe 2 sekundy gry szachiści otrzymywali za każdy ruch.
Turniej z kompletem punktów wygrał Tomasz Mucha. Drugie miejsce zajął Michał Homoncik, trzecie Ryszard Rusiński. Pełne wyników pliku na końcu informacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze