Coraz więcej kontrowersji budzi nowy System Gospodarowania Odpadami w Kamiennej Górze. Część osób zgłasza, że nie otrzymało ulotek informacyjnych. Na prośbę internautów przypominamy informację przekazaną przez Urząd Miasta z lutego 2013 roku.
Informacja dostępna jest na naszej archiwalnej stronie ? kliknij, aby przejść do informacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze