Upamiętnimy 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
Jak co roku 1 sierpnia, punktualnie o godzinie 17 w Kamiennej Górze zawyją syreny. Urządzenia akustyczne zostaną włączone na podstawie zarządzenia wojewody dolnośląskiego dotyczącego treningu systemu wczesnego ostrzegania. Zostanie nadany sygnał ?ogłoszenie alarmu?.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze