Dzisiaj (czwartek, 28 grudnia) w holu kamiennogórskiego basenu rozegrana została IX Symultana Szachowa "Wszyscy na Stefana".
Z powodu choroby z udziału w imprezie musiał zrezygnować najstarszy szachista kamiennogórski Stefan Hałubek. Zastąpił go Wiesław Lipień, który zmierzył się z 14 szachistami..
W. Lipień wygrał 11,5-2,5. Partię wygrał Aleksander Wilk, zremisowali: Ryszard Poręba, Tadeusz Hajduk i Michał Tokarski. Pozostali uczestnicy: Paulina Wielosik, Marcel Wilk, Julian Wilk, Dawid Nowak, Krystian Tomczak, Jacek Rams, Wojciech Turek, Alina Turek, Maciej Lubos, Dominik Nowosad.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodki poczęstunek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze