Reklama

Sylwia Biały wystąpi na Święcie Mleka

30 sierpnia nad kamiennogórskim zalewem swoje umiejętności kulinarne zaprezentuje Sylwia Biały. Jedna z finalistek programu Hell?s Kitchen Polska zdradzi swoje sekrety związane z przygotowaniem potraw z wykorzystaniem mleka i serów.



Jak mówi sama o sobie ?Gotowaniem zajmuję się amatorsko, przygotowując posiłki dla męża i dzieci. Marzę o tym, żeby zostać profesjonalnym szefem kuchni. Zdecydowałam się na udział w programie, aby poddać ocenie moje umiejętności kulinarne. Robię to dla siebie, ale i dla moich bliskich. Podczas pobytu w Piekielnej Kuchni chciałabym pokazać innym kobietom, że bycie tzw. kurą domową nie oznacza rezygnacji z marzeń. Wręcz przeciwnie! Zajmując się domem można dbać o siebie i realizować swoje cele, nie zaniedbując przy tym najbliższych. Tajemnicą sukcesu jest po prostu pracowitość i dobra organizacja.? (Facebook/SylwiaBialyfanpage)

Pokaz kulinarny został zaplanowany na godzinę 17.00.

Zapraszamy

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama