Jeśli nie masz sylwestrowych planów, zdążysz jeszcze wziąć udział w imprezie zorganizowanej na kamiennogórskim rynku. Możesz jako pierwszy w nowym roku spotkać się z burmistrzem Januszem Chodasewiczem.
Na rynku trwa sylwestrowa dyskoteka. DJ Ersi zapowiada zabawę przy przebojach ostatniego ćwierćwiecza. Udział w zabawie jest bezpłatny.
Dyskotekę rozpoczął burmistrz Janusz Chodasewicz, który najprawdopodobniej pojawi się na scenie przed północą. Złoży mieszkańcom noworoczne życzenia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze