Reklama

Sylwester - Jelenia Góra

Zapraszam Mieszkańców, Turystów i Gości, przebywających w magicznym okresie świąteczno-noworocznym w Karkonoszach na imprezę sylwestrową, której gwiazdą będzie zespół Oddział Zamknięty. Podczas występu przypomniane zostaną takie przeboje jak ?Party?, ?Obudź się?, ?Ten wasz świat?, ?Moi przyjaciele? i wiele innych.

 

O północy wszyscy przywitamy Nowy 2014 Rok składając sobie życzenia noworoczne przy ferii sztucznych ogni. Dobra zabawa i sylwestrowy nastrój - gwarantowane.

W Nowym, 2014 Roku życzę WSZYSTKIM spełnienia wszelkich marzeń, realizacji śmiałych zamierzeń oraz miłości i wsparcia rodziny, spokoju i pomyślności.

31.12.2013 roku - Plac Ratuszowy od godz. 22.30

Życząc niezapomnianych chwil - zapraszam do Jeleniej Góry.
Marcin Zawiła
Prezydent Miasta Jeleniej Góry

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama