Zapraszam Mieszkańców, Turystów i Gości, przebywających w magicznym okresie świąteczno-noworocznym w Karkonoszach na imprezę sylwestrową, której gwiazdą będzie zespół Oddział Zamknięty. Podczas występu przypomniane zostaną takie przeboje jak ?Party?, ?Obudź się?, ?Ten wasz świat?, ?Moi przyjaciele? i wiele innych.
O północy wszyscy przywitamy Nowy 2014 Rok składając sobie życzenia noworoczne przy ferii sztucznych ogni. Dobra zabawa i sylwestrowy nastrój - gwarantowane.
W Nowym, 2014 Roku życzę WSZYSTKIM spełnienia wszelkich marzeń, realizacji śmiałych zamierzeń oraz miłości i wsparcia rodziny, spokoju i pomyślności.
31.12.2013 roku - Plac Ratuszowy od godz. 22.30
Życząc niezapomnianych chwil - zapraszam do Jeleniej Góry.
Marcin Zawiła
Prezydent Miasta Jeleniej Góry
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze