Z inicjatywy Związku Weteranów Rezerwistów Wojska Polskiego w Świdniku odbyły się dzisiaj (niedziela, 15 sierpnia) uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego.
Uroczystości rozpoczęła msza w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej. Następnie pod obeliskiem ustawionym z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości złożone zostały kwiaty.
Po złożeniu kwiatów major Stanisław Napierała wręczył Czesławowi Niezgodzie i Katarzynie Doliny Krzyże 100-lecia Odzyskania Niepodległości przyznane przez stowarzyszenie Społeczny Komitet Miejsc Pamięci Narodowej.
Święto zakończyła grochówka na boisku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze